אוק 11 2011

Think Of It

מאת:

המתחם הכי חם בעיר

כל מה שתרצו לדעת וגם לשאול על המצב החם – והלוואי שיתקרר.
אתם שואלים ואני מביאה לכם את תשובתם של מיטב המומחים בתחום!

 רשימת המומחים שלנו מחכה לשאלות שלכם לחצו כאן

כמו : רון בן ישי,  אלוף במיל. יואב גלנט, אלון בן דוד, כרמלה מנשה, אמיר בר שלום, אורי שגיא, אלוף במיל. גיורא איילנד.

יואב גלנט –  אלוף (במיל') שירת 34 שנים בצה"ל תפקידו האחרון אלוף פקוד דרום. היה גם שר הבינוי והשיכון במששלת ישראל ה-34. יואב גלנט מרצה על מנהיגות או על נושאים אסטרטגיים וטקטיים הקשורים לסכסוך הישראלי ערבי והבטיו הצבאיים והמדיניים.

הנריקה צימרמן –  עיתונאי ללא גבולות,כתב ב"אולפן שישי" וברשתות ברחבי העולם. משתתף ב"פגוש את העיתונות" ודובר 5 שפות. מרצה על העיתונות ככלי מלחמה במזרח התיכון, על מנהיגים ישראלים ופלסטינים מאחורי הקלעים ועוד ועוד… 

צבי יחזקאלי –  מזרחן בעל שם, מומחה בעולם הערבי. הרצאותיו מבוקשות בחברות מסחריות ובכנסים מקצועיים. מגיש מדי יום את פינת העולם הערבי. מרצה על האיום האיראני, איום הטרור של החיזבאללה, הסכסוך הישראלי, בעיית האסלאם באירופה ועוד ועוד…

רון בן ישי  סא"ל ( מיל) עיתונאי, פרשן לענייני ביטחון בטלויזיה, באתר Ynet ובעיתון "ידיעות אחרונות". בנוסף הוא זכה לתואר חתן פרס ישראל לתקשורת 2018. מרצה לתקשורת ועיתונות באוניברסיטת תל-אביב.
מרצה על תמונת מצב ביטחונית ומדינית, מסע בלוב – "אלוהים, מועמר (קדאפי) ולוב – זה הכל ועוד…

אלון בן דוד כתב צבאי ועיתונאי טלוויזיה, שסיקר עשרות אירועים בטחוניים כולל אירועי ה-11 בספטמבר. כתב המגזין האמריקני "אוויאיישן וויק". משמש כפרשן הצבאי של חדשות ערוץ 10.
סיקר אירועים בטחוניים היסטוריים בינהם, פרוץ האינתיפאדה, הלחימה בלבנון והנסיגה ממנה, אירועי ה 11 בספטמבר ועוד. בהרצאותיו מדבר אלון על הנושאים הכי אקטואליים והכי "בוערים" שנמצאים על סדר היום.

אמיר בר שלום –  הרצאותיו עוסקות בחוסן הלאומי של ישראל, ומחולקות לעימות הנוכחי עם הפלסטינים, לאיום החיצוני, והמזרח התיכון בכלל. עיתונאי, אמיר בר שלום הוא ראש הדסק הצבאי של ערוץ 1. בעבר עורך ומגיש חדשות. ההרצאות מלוות במצגת ובה משולבים קטעי וידאו רבים וכן הסיפורים שטרם סופרו על מאחורי הקלעים של מערכת הביטחון הישראלית.

גיורא איילנד אלוף (במיל') ראש חטיבת המבצעים במטכ"ל, ראש אגף המבצעים וראש אגף התכנון. מינואר 2004-יוני 2006 היה ראש המעוצה לבטחון לאומי. במשך כ 10 שנים היה מעורב בתהליכי קבלת החלטוות ובביצוע של הנושאים המדיניים – בטחוניים החשובים ביותר של מדינת ישראל.

אורי שגיא   אלוף במיל, לשעבר ראש אמ"נ, מפקד חיילות השדה ואלוף פיקוד הדרום. היה מפקד אוגדת שריון ברמת הגולן,עמד בראש צוות שיחות השלום עם סוריה. לשעבר יו"ר מועצת המנהלים של "מקורות" , עוסק בכתיבת עבודות מחקר וספרים בנושאי מודיעין, ביטחון לאומי ואסטרטגיה. מרצה על השינויים במזרח התיכון, מודיעין וקבלת החלטות ועוד….

 

 

 להזמנת הרצאה מרכז המרצים לישראל
/https://www.hamartzim.co.il
התקשרו אלינו 03-6136444


 

עדיין אין תגובות

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות